O mnie

Cieszę się, że tu jesteś!

 

Podobno nie warto pisać do szuflady i podobno warto pokazywać się światu, szczególnie jak ma się coś wartościowego do zaoferowania.

 

Oto więc jestem!

 

Z wykształcenia nauczycielka, z natury wrażliwy obserwator i słuchacz, z zamiłowania niestrudzony użytkownik pióra wiecznego i papieru.

Mimo iż już dawno temu okazało się, że to moje pióro jest lekkie, a mojej głowie nigdy nie brakuje pomysłów na jego wykorzystanie, wciąż coś stawało na przeszkodzie do wykonania tego najważniejszego kroku. W końcu postanowiłam odkryć się przed Tobą i się z Tobą moim pisaniem podzielić. Kształt ostateczny utworów, który widzisz na wszystkich podstronach serwisu, powstaje przy nieocenionym udziale ilustratorki Leny Grzesik (illulena) i Heleny Murawskiej (moohoo illustrations).

Mam nadzieję, że serwis będzie się rozwijał, że pęd dnia codziennego nie zabierze mi kilku wolnych chwil niezbędnych do pisania i że efekty mojej wciąż pracującej wyobraźni spotkają się z Twoim uznaniem. Przede wszystkim jednak mam nadzieję, że przekazywane przeze mnie treści, redagowane zawsze z jak najlepszą intencją, pozytywnie wpłyną na tych, na których zależy mi najbardziej – na dzieci.

 

Życząc Ci miłej lektury, pozdrawiam Cię serdecznie i zapewniam, że już nie mogę doczekać się naszego kolejnego spotkania!

 

Monika Dereniowska