Regulamin Serwisu

TERMINOLOGIA

Serwis – strona internetowa www.opowiescizkapelusza.pl, na której publikowane są bajki, wierszyki, opowiadania i inne teksty o tematyce dziecięcej, a także komentarze do nich, ćwiczenia oraz kolorowanki. Publikowane materiały mają postać treści zamieszczonych na poszczególnych podstronach oraz plików w formacie pdf.

Gość – osoba korzystająca z materiałów publikowanych w Serwisie.

Źródło pochodzenia – strona internetowa www.opowiescizkapelusza.pl

 

REGULAMIN

Wszystkie publikowane treści, o ile nie zostanie zaznaczone inaczej, są autorstwa Moniki Dereniowskiej.

Autorem wszystkich ilustracji, o ile nie zostanie zaznaczone inaczej, jest Lena Grzesik.

Założeniem Serwisu jest publikacja wartościowych, niosących przesłanie, przyjemnych w odbiorze i inspirujących bajek, opowiadań, wierszyków i innych tekstów oraz ćwiczeń.

Gość Serwisu sam decyduje, czy chce przedstawić dany tekst lub ćwiczenie dziecku.

Treść publikowanych tekstów nie wynika z przychylności autorki do jakiegokolwiek nurtu filozoficznego, psychologicznego lub pedagogicznego. Powstają one w oparciu o jej własne przeżycia i refleksje.

Wszystkie teksty należy traktować jako przyjemną treść do czytania i / lub jako zaproszenie do rozmowy i / lub ćwiczeń z dzieckiem.

Zabrania się odsprzedawania i modyfikowania publikowanych treści. Zabrania się rozpowszechniania fragmentów treści publikowanych w Serwisie w taki sposób, że niewidoczne będą informacje takie jak tytuł, autor tekstu i ilustracji oraz o Źródło pochodzenia.

Dozwolone jest pobieranie plików w formacie pdf na własny komputer, a także kopiowanie i rozpowszechnianie publikowanych treści w całości z widocznym tytułem, nazwiskami autora tekstu i ilustracji oraz Źródłem pochodzenia.

Dozwolone jest cytowanie fragmentów publikowanych w Serwisie treści przy spełnionym warunku podania autora tekstu, tytułu utworu oraz Źródła jego pochodzenia.

Teksty przeznaczone są do użytku osobistego.

Autorka tekstów nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne niewłaściwe działania odbiorców związane ze złym zrozumieniem lub niewłaściwą interpretacją któregokolwiek z tekstów.

Korzystanie z Serwisu w takiej formie, w jakiej prezentuje się on obecnie, jest darmowe.

Korzystanie z materiałów publikowanych w Serwisie jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu z Serwisu.

Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo modyfikacji niniejszego Regulaminu. Regulamin w obowiązującej formie znajduje się w całości na tej stronie.